Банкрутство - це вихід.

Для багатьох людей банкрутство є виключно негативним контекстом.

Однак, насправді ж перевага банкрутства полягає в тому, що воно може надати особам та компаніям можливість вибратися з глухого кута та знову отримати фінансовий контроль над своїм життям та "життям" компанії.

Ось деякі ключові переваги банкрутства:

Захист від кредиторів.

Процедура банкрутства дозволяє фізичним особам та підприємствам отримати захист від дій кредиторів та конфіскації майна. Під час процедури суд виносить рішення про призупинення виконання рішень кредиторів, що дає змогу спробувати врегулювати фінансові труднощі без надмірного тиску.

Реструктуризація боргів.

Українське законодавство надає можливість реструктурувати борги і змінити умови їх погашення. Це дозволяє підприємствам і фізичним особам зменшити фінансове навантаження та спростити умови погашення боргів.

Можливість продовження діяльності.

Для підприємств, що зазнають фінансових труднощів, банкрутство може дати можливість продовжити діяльність і виправити свою фінансову ситуацію. Це особливо важливо для збереження робочих місць та підтримки бізнесу.

Захист майна та активів.

Під час процедури банкрутства може бути встановлено перелік активів, які не підлягають конфіскації. Це дозволяє зберегти деякі цінні майнові активи під час процедури.

Можливість для фінансового відновлення.

Банкрутство може служити як інструмент фінансового відновлення, дозволяючи особам і компаніям позбутися великої частини боргів та розпочати новий етап у фінансовому житті.


Важливо пам'ятати, що процедура банкрутства також має свої обмеження.

Тому, перед прийняттям рішення про ініціювання процедури банкрутства слід звернутися до кваліфікованого адвоката/арбітражного керуючого для отримання конкретних порад та рекомендацій, оскільки кожна ситуація унікальна.

Ви можете звернутися за консультацією у розділі "контакти"  задля детального аналізу вашої ситуації, після чого ви будете чітко розуміти чи підходить процедура банкрутства саме вам та чи вирішить процедура банкрутства ваше проблемне питання або ж у вашому випадку є інші альтернативні шляхи. 

Головне розуміти, що борги ви будете змушені повернути, однак краще, якщо ви самостійно ініціюєте цей процес за умови вашої повної обізнаності.